ul. Krakowska, 32-540 Młoszowa +48 506 960 261 biuro@magiaimprez.pl

  • Home
  • Onewheel – snowboard latem

Onewheel – snowboard latem

ZAMKNIJ OCZY I WY

ZAMKNIJ OCZY I WYOBRAŹ SOBIE JAZDĘ SNOWBOARDEM PO ŚWIEŻYM PUCHU – TAK WŁAŚNIE MOŻESZ SIĘ CZUĆ JADĄC ONEWHEELEM

EELEM

Zamknij oczy i wyobraź sobie niczym niezakłóconą jazdę snowboardem po świeżym puchu – tak właśnie możesz się czuć jadąc Onewheelem. Do tej pory żaden inny produkt na rynku nie był aż tak bardzo zbliżony odczuciami do jazdy snowboardem. Teraz nie musisz już jechać w góry!

Duże pompowane koło zapewnia idealne tłumienie wszystkich nierówności. Śmiało poradzi sobie z nierównymi chodnikami, uskokami, dziurami, jak również trawnikami, ziemią, żwirkiem czy nawet twardym piaskiem na plaży. Niezwykle mocny, bezszczotkowy silnik pozwala wjeżdżać pod górę oraz wydajnie hamować jadąc w dół. Dzięki zastosowanej technologii silnik może rozpędzić deskę aż do 30 km/h!

Onewheel jest banalnie prosty w prowadzeniu. Nawet jeżeli nie miałeś do tej pory żadnego doświadczenia, jazdę opanujesz w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że pochylisz się do przodu a deska zacznie powoli poruszać się w tym kierunku. Wychylenia na boki, tak samo jak na snowboardzie powodują skręty, a przejście ciężarem na tylną nogę szybko i sprawnie wyhamuje deskę do zera. Teraz wystarczy unieść piętę aby deska przestała reagować na ruchy i swobodnie zejść na ziemię.

ul. Krakowska, 32-540 Młoszowa biuro@magiaimprez.pl +48 506 960 261