ul. Krakowska, 32-540 Młoszowa +48 506 960 261 biuro@magiaimprez.pl

Imprezy firmowe

insert image

W " Magii Imprez" pracujemy ręka w rękę z wyznaczoną przez firmę osobą odpowiedzialną za organizację eventu, aby zorganizować imprezę  firmową, która umocni przesłanie i wizerunek, który Twoja firma chce przekazać. Słuchanie i dzielenie się wrażeniami, i pomysłami naszych klientów pomaga nam rozwijać każdy projekt w wyjątkowy i osobisty sposób. Nietypowe aranżacje przekształcanie przestrzeni już zdefiniowanych przez firmę, wszystko to jest możliwe dzięki inscenizacji zaprojektowanej przez nasz zespół. Oświetlenie, aranżacja wnętrz, catering, nagłośnienie, audiowizualne pokazy, nic nie wymyka się ścisłej koordynacji osiągniętej dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Słuchamy Twoich pomysłów.

Team Building

Team Building

Eventy biznesowe

Eventy biznesowe

Event Marketing

Event Marketing

Wyjazdy Integracyjne

Wyjazdy Integracyjne

Team Building

Team building jest jednym z najpopularniejszych sposobów na spontaniczne
i trwałe tworzenie lepszego i zgranego zespołu. Podczas wspólnych zajęć,
w których nigdy nie brakuje elementów pomysłowości i dobrej zabawy, uczestnicy w bardzo łatwy i przejrzysty sposób uczą się zasad efektywnej współpracy, zdrowej oraz etycznej rywalizacji, podnoszą swoje umiejętności komunikacyjne, które po naszych projektach nacechowane są sympatią, życzliwością i zaufaniem.

Eventy Biznesowe

Współpraca z klientem biznesowym jest dla nas czystą przyjemnością.
Nasza Agencja Eventowa preferuje fachowe podejście do imprez.
Najważniejszymi aspektami eventu biznesowego jest pomiar celów
odpowiedzialności fizycznej i wydarzenia. Jesteśmy świadomi, że w tym
przypadku należy się skupiać na podstawach i procesie oraz konkretach
rezultatu. Podporządkowujemy się specyfice imprezy. Bierzemy pod uwagę
rodzaj gości czy też grupę docelową.
Mamy pomysł na Twój event biznesowy!

Event Marketing

Pomagamy firmom w rozwoju poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie bazy lojalnych ambasadorów marki. Robimy to z wykorzystaniem eventów, ponieważ uważamy, że są najlepszym narzędziem do dotarcia do kluczowej grupy docelowej z wartościowym przekazem.
Wierzymy w rynkowy sukces naszych klientów, a swoje zadanie rozumiemy jako współtworzenie go.
Jesteśmy przekonani, że skuteczny marketing nie może kończyć się na pozyskiwaniu klientów na teraz. O prawdziwym sukcesie marki decyduje to, ilu ma wiernych fanów, którzy gotowi są do niej wracać, polecać ją. Zajmujemy się projektowaniem i dostarczaniem unikatowych doświadczeń marki opartych na emocjach, z którymi chcą być utożsamiane firmy naszych klientów.

Wyjazdy Integracyjne

Poprzez ogromną, wieloletnią fascynację turystycznymi zakątkami Polski, jesteśmy w stanie zorganizować wyjazdy dla Państwa firmy w dowolnym miejscu na terenie kraju. Doskonała znajomość malowniczych regionów, gwarantujących piękne krajobrazy, przy jednocześnie ciekawych formach aktywnej rozrywki, umożliwia nam wybranie atrakcyjnej lokalizacji nawet w mniej turystycznych częściach kraju. Przez lata zbudowaliśmy obszerną bazę miejsc, zarówno tych znanych i popularnych, jak i nieodkrytych, w których wyjazdy integracyjne dla firm to póki co rzadkość.

ul. Krakowska, 32-540 Młoszowa biuro@magiaimprez.pl +48 506 960 261